Ви зараз переглядаєте Що слід знати про автомобільні щітки для вікон?

Яким чином якість щітки для вікон – впливає на роботу?

Щітка склоочисника виконана з металу, пластику чи гуми. Спеціальна гумова суміш, з якої була зроблена вставка, є стійкою до низьких і високих температур, ультрафіолетового випромінювання, а також спиртів, що використовуються в рідинах для склоочисника. На жаль, ніщо не є вічним, і час і експлуатація роблять свою роботу. Гума твердне, стає негнучкою і тендітною. Найуразливішим є так звана гумова жатка. Фрикція на твердому склі викликає округлення його країв, що, в свою чергу, призводить до зменшення ефективності витирання. З’являються численні смуги. У зимові місяці часто буває розірване або повне руйнування гумового покриву. У цьому випадку ми повинні абсолютно замінити ручку, тому що, металеві елементи можуть подряпати скло, що призведе до значних витрат для його заміни!

Скло автомобіля і засіб для миття скла – вплив на якість

Під час експлуатації автомобіля використовуються не тільки гума, а й інші елементи. Поверхня вікна автомобіля постійно бомбардується частинками пісків, галькою, пилом і гряззю. Чим старший автомобіль, більший пробіг – тим більше пошкоджене скло. У мікроскопічному збільшенні можна побачити, що його поверхня пориста, як пемза. Залишки олій та змащень, підняті з дорожньої поверхні, залишки комах, віск від очищувальних препаратів для захисту автомобільної фарби потрапляють у пори на поверхні скла. Всі ці фактори впливають на якість обтирання та життя резини. Тому після миття автомобіля рекомендується ретельно очистити скло за допомогою спеціальних засобів для очищення вікон. Таке миття знежирює скло, видаляє залишки комах, восків та інших домішок. Ви також повинні пам’ятати, що потрібно використовувати правильну концентрацію рідини для миття вікон. Дуже концентрована, недостатня розбавлена рідина не буде мити краще, навпаки вона може мати руйнівний вплив на гумову частини, скорочуючи їх життя. Під час наших лабораторних випробувань ми спостерігали, що, якщо немає сильного морозу, найкращий ефект витирання отримують від розбавлених зимових рідин дистильованою або демінералізованою водою. Звичайна водопровідна вода може залишити відкладення у баку, так само як і в різноманітних приладах та насадках у побутовій техніці!

Основа витирачки – важливий елемент системи

Дуже важливою та недооцінною частиною системи очищувача є ручка. Тиск пружини в ручці зменшується при експлуатації автомобіля і може призвести до поганої ефективності витирання навіть нових склоочисників. Сіль, бруд, пісок та пил призводять до стирання рухомої артикуляції ручки, що знижує тиск пера на скло, і тому склоочисники працюють погано. На склі з’являться смужки. У крайніх випадках спостерігається відсутність будь-якого тиску, тому ручка не працювала ефективно! У цій ситуації ви можете спробувати покращити рухливість шарніра шляхом змащування його спеціальною змазкою в аерозолі, багаторазово згинаючи і розгинаючи ручку . Правильний затиск ручки особливо важливий при використанні плоских лопатей, що не мають опорних елементів! 

Якщо робота ручки проявляє стрибки або скрегіт, особливо в одну сторону, щітка повинна бути виставлена перпендикулярною до поверхні скла. Це дуже поширена проблема, і в цьому випадку ви повинні виправити геометрію ручки самостійно або просто замінити її.

Система керування склоочисниками – часті несправності

Останній елемент – система керування склоочисниками. У старих автомобілях часто виникають проблеми з системами на які монтуються склоочисники та ковзаючі елементи важеля, приховані в валу. Скачки і нерівномірне, сповільнене витирання виникають у цьому випадку. Як правило, це суцільні елементи, але можна використати кілька крапель проникаючої змазки , щоб усунути це явище. Крім того, замала потужність системи, викликана експлуатацією, може призвести до неправильної роботи склоочисників. Це безконтрольно змінює всю геометрію системи і ми спостерігаємо наступні симптоми: нерівномірну робота, і навіть удари ручки до лобового скла. На жаль, в цьому випадку ми змушені замінити всю систему керування склоочисниками. Усі спостереження, що викладені тут, є результатом більше ніж тридцятирічного досвіду та лабораторних досліджень нашої компанії.  Ми прагнули привернути увагу до того, наскільки складною і важливою частиною вашого автомобіля є склоочисники. Давайте потурбуємось про кожен елемент цієї системи. Купівля тільки перевірених продуктів від відомих виробників з багаторічним досвідом гарантує якість, безпеку та комфорт подорожей під дощем.

На жаль, в цьому випадку ми змушені замінити всю систему керування склоочисниками. Усі спостереження, що викладені тут, є результатом більше ніж тридцятирічного досвіду та лабораторних досліджень нашої компанії.  Ми прагнули привернути увагу до того, наскільки складною і важливою частиною вашого автомобіля є склоочисники. Давайте потурбуємось про кожен елемент цієї системи. Купівля тільки перевірених продуктів від відомих виробників з багаторічним досвідом гарантує якість, безпеку та комфорт подорожей під дощем.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.