Ви зараз переглядаєте Щітки для вікон преміум класу від дистрибютора!

Відповідаємо на поширені питання водіїв щодо щіток склоочисника Oximo, а також двірників загалом

Для того, щоб знайти ідеальне рішення до своїх потреб – зверніться до нашої програми підбору і знайдіть найкращі щітки для вікон Вашого авто.
https://oximo.lviv.ua/find/

Як правильно підготувати до використання щітки для вікон?

Цю інформацію ви можете отримати, дізнавшись більше про щітку склоочисника на сторінці підбору.

https://oximo.lviv.ua/find/

Де я можна придбати щітки склоочисника OXIMO?

На нашій сторінці Контакти (https://oximo.lviv.ua/contact) ви можете отримати декілька варіантів, як можна отримати всю необхідну інформацію, а також зробити замовлення.

Що є визначальним для компанї Oximo в плані цінової політики ?

Компанія є лідером у цій галузі і її продукти постійно розвиваються. Слід памятати, що щітки для вікон підвищують безпеку водіння , тому перевагою повинні бути продукти найкращої якості.

Як часто слід змінювати автомобільні щітки склоочисника ?

Зазвичай, спеціалісти радять, що щітки для вікон слід змінювати по закінченню, а також перед сезоном, себто, на початку та вкінці зими. Зміна на початку зими дозволить уникнути таких ситуацій, як примерзання щітки до вікна унаслідок зниженої якості або ж пошкоджень. За таких умов, водіння автомобіля може бути небезпечним або ж неможливим через погодні умови. Окрім цього, літом щітки сильно піддаються впливу сонячного випромінювання, що сприяє передчасному старінню гуми, а відтак її знищенню. А отже, наступна зміна повинна відбутись якнайшвидше після підвищення температури, тому що у випадку якщо зима була холодною – щітки будуть пошкоджені швидко і не діятимуть ефективно. Звісно, зміна здебільшого залежить від рішення водія і якщо щітки працюють справно і є у доброму стані, то немає причин змінювати їх.

Я помітив, що програма підбору показує, що для мого автомобіля підходять щітки склоочисника двох типів – WA та MT. Яка є різниця між цими двома щітками?

Ці два типи щіток склоочисника підходять до вашого автомобіля завдяки наявності кріплення типу A. Модель щіток WA призначається для певних моделей автомобілів з довжиною визначеною виробником. А модель MT є мульти-функціональною щіткою склоочисника(multi-clip) з можливістю використання різних адаптерів і між іншими – кріплення A. Обидві моделі підходять для вашого автомобіля і працюватимуть у вашому автомобілі коректно. Всі види ручок є представлені у нашому каталозі. Знайдіть найкращу пропозицію для вашого автомобіля на сторінці підбору.

https://oximo.lviv.ua/find/

Чи варто купувати щітки склоочисника в авторизованих сервісах, що може бути значно дорожче?

На нашу думку: НІ!
Щітки у таких сервісах можуть бути у декілька раз дорожчими, та ця різниця не впливає на якість продукту OXIMO. Дуже часто це є ідентичний продукт, який лише виробляється під ім’ям бренду автомобільних Корпорацій.
oximo.lviv.ua 
Компанія ДанАвто – офіційний представник oximo.pl в Україні. Детальніше на сторінці про нас.
Чи була Вам ця стаття корисною? Будемо раді Вашому коментарю внизу, а також, підписуйтесь на наші новини внизу щоб отримувати цікаві поради щодо автомобільної продукції та інформацію про акції!

Щітки Склоочисника Oximo | Oximo Україна
Щітки Склоочисника Oximo | Oximo Україна

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.