Ви зараз переглядаєте Гібридні Щітки Склоочисника | Серія WUH

Найсучасніша конструкція двірників на сьогоднішній день це, безумовно, гібридні щітки склоочисника, які починаючи з 2005 року поставляються на складальні конвеєри найбільших японських автовиробників.

Спочатку такі двірники призначалися виключно для дорогих моделей, але з кожним роком встановлюються на все більше число автомобілів. На даний момент гібридні щітки є елементом базової комплектації більшості сучасних моделей японських і корейських автовиробників, а починаючи з 2010 року гібридні щітки склоочисника надійшли в роздрібний продаж на ринок автозапчастин.

Що таке гібридна щітка склоочисника

Багато хто задається питанням: «гібридна щітка склоочисника – що це таке?» Раніше ми вже говорили про різні типи щіток склоочисника у попередніх статтях, здебільшого про: каркасні, безкаркасні та універстальні(multi-type).

Особливість гібридної констукції щіток – це об’єднання класичного каркаса із системою коромисел і шарнірів (як в каркасних щіток) і пластикового кожуха – спойлера. Причому каркас виконаний максимально компактно, завдяки чому і помістився під невисоким кожухом. Наявність каркаса забезпечує оптимальний притиск щітки по всій довжині до скла будь-якого профілю, що робить склоочисники даного типу універсальними на відміну від безкаркасних двірників, профіль яких заздалегідь визначений.

Пластиковий кожух забезпечує додатковий захист від пилу і вологи, а завдяки аеродинамічній конструкції, виступає в ролі спойлера, підвищує притискну здатність і знижує підйомну силу.

Щоб каркас міг працювати і повторювати профіль будь-якого скла, кожух гібридної щітки зроблений розрізним і він складається, як правило, з трьох рухомих елементів.

Гібридні Щітки Склоочисника | Oximo Україна
Гібридні Щітки Склоочисника | Oximo Україна

Конструктивно механізм є загалом каркасним із деякими відмінностями. Важільний механізм захований в герметичному корпусі низького профілю. Це виключає попадання на шарнір бруду і омиваючої рідини, які призводять до корозії і руйнування.

Переваги та недоліки гібридних щіток

Резюмуючи все вищевикладене, можна виділити наступні переваги і недоліки гібридних щіток.

Насамперед потрібно розібратися, чим же так ефективні гібридні щітки, і в чому їх особливості. Не можна не відзначити, що низький профіль і наявність спойлера сприяють поліпшення аеродинамічних характеристик. Відсутній ефект парусності, як на каркасній конструкції. Тому очищення навіть на високих швидкостях не є проблемою.

Широкий асортимент дозволяє підібрати щітки на будь-який смак. Присутні всі розміри, і є спеціальні адаптери для специфічних кріплень. Що ж стосується безпосередньої якості щіток, то і тут немає питань.

Вони виготовляються з пластмаси і мають графітове напилення. У більш дорогих моделях – гума просочується графітом, тому щітка з часом не втрачає своїх властивостей.

Плюси:

 • Щільний контакт зі склом будь-якого профілю, універсальність.
 • Мала висота, порівнянна з безкаркасними моделями щіток зі спойлером;
 • Хороший притиск щіток до скла на високих швидкостях завдяки аеродинамічному профілю кожуха.
 • Оригінальний зовнішній вигляд.

Мінуси

 • Переважно висока ціна, що зумовлена якістю елементів
 • Можливе налипання снігу в місцях зчленування кожуха, що призводить до погіршення якості очистки

Гібридні Щітки Склоочисника Серії WUH | Джерело: АВТОРАДОСТИ.COM.UA

Який зробити вибір?

Нерідко автолюбителі не можуть визначитися: гібридні або безкаркасні щітки склоочисника?

Однозначну відповідь на питання, що краще або гірше, дати досить складно

. Справа в тому, що безкаркасна конструкція часто користується не меншою популярністю, ніж гібридна щітка. Але остання більше підходить для використання в зимовий період часу і є універсальною. Гібридні щітки склоочисників виготовляються за передовими технологіями і практично не мають слабких сторін.

Їх вартість набагато вище, що зумовлено якісними матеріалами і технологіями виробництва.

Нерідко визначальним фактором є вартість. Але різниця не настільки істотна, тим більше що заміна виконується зазвичай один раз на рік, а іноді і набагато рідше. Тобто економія присутня – хоча і не помітна на перший погляд.

Вкрай важливо спочатку визначитися з розмірами і тільки потім йти робити покупку. Це ж стосується і типу кріплення щіток.

Деякі виробники поставляють в комплекті адаптер (перехідник), але його може і не бути, тому бажано в першу чергу визначитися з типом кріплення. Дізнатися потрібний розмір можна як експериментальним шляхом, взявши рулетку і помірявши старі, так і скориставшись каталогами. Не рекомендується брати щітки менше або більше за розміром. У першому випадку зменшується огляд, у другому є ризик пошкодження ущільнювальної гумки лобового скла та інших неприємних наслідків. Для водійської сторони розмір зазвичай більше. Наприклад, це може бути щітка склоочисника 600 мм. Гібридна для пасажирської сторони буде менше.

Гібридні щітки склоочисників виготовляються за передовими технологіями і практично не мають слабких сторін | Oximo Україна

Гібридні щітки склоочисників виготовляються за передовими технологіями і практично не мають слабких сторін | Oximo Україна

Як ви бачите, гібридні щітки склоочисників вельми популярні. Тестування виробів провідних виробників вказує на стійкість до ультрафіолету і агресивного середовища.

Наявність графіту в складі є тільки плюсом, особливо з вологою. Якщо щітки виготовлені з каучуку, то це забезпечує не тільки відмінні миючі властивості, але і відсутність вібрацій і прослизання під час роботи. Широкий асортимент дозволяє підібрати необхідний розмір. Сьогодні є маса виробників гібридних щіток, які варті вашої уваги.

Гібридні щітки склоочисника від Oximo Україна

Інноваційна комбінація безрамного і каркасного склоочисника приносить багато переваг завдяки своїй конструкції | Oximo Україна
Інноваційна комбінація безрамного і каркасного склоочисника приносить багато переваг завдяки своїй конструкції | Oximo Україна

Серія WUH – це особливі гібридні склоочисники типу U, із кріпленням типу U-9мм. Інноваційна комбінація безрамного і каркасного склоочисника приносить багато переваг завдяки своїй конструкції, що дозволяє тиск склоочисника рівномірно розподілятися навіть при сильно опуклій формі скла.

Металеві деталі виготовлені з міцної, високовуглецевої сталі, повністю оцинковані.

Елементи та конструкція серії дозволяє їх тривалу та якісну роботу , а також ефективний захист від корозії.

 • Доступні довжини: 350 – 650 мм
 • Кількість в упаковці: 1 шт
 • Конструкція: гібрид

Щітки склоочисників серії WUH виконані із найкращих матеріалів:

 • Натурального каучук, покритий силіконом
 • Металеві деталі із високовуглецевої оцинкованої сталі
 • Елементи з пластику – високоякісний поліетилен і полікарбонатний сплав

Щітки склоочисника серії WUH, мають безліч переваг:

 • Ультра тиха робота
 • Супер міцна конструкція
 • Чудово підходить для всіх погодних умов
Встановлення гібидних щіток склоочисника Oximo серії WUH | Oximo Україна
Встановлення гібидних щіток склоочисника Oximo серії WUH | Oximo Україна

Підбір та встановлення щіток склоочисника потребує ретальності та професіоналізму. Наші спеціалісти завжди раді проконсультувати Вас і порадити найкраще рішення для Вашого Авто.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.