Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови користування сайтом. Якщо ви не згодні з цими умовами користування сайтом, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту
Інтернет-сайт oximo.lviv.ua (надалі по тексту «Oximo Україна») дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали цього інтернет-сайту (надалі по тексту «Сайт») лише для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності
Матеріали і послуги цього Сайту надаються без будь-яких гарантій. Oximo Україна не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Oximo Україна в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Oximo Україна не зобов’язана оновлювати їх. Oximo Україна ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на Сайті
Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.
В результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви особисто несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов’язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв’язок і коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Oximo Україна може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Oximo Україна не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних
Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли Ви відвідуєте Сайт Oximo Україна (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі та анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з’явитися на інших сайтах.