Польська компанія з глобальними амбіціями

Компанія 1

OXIMO – компанія з польським корінням, лідер в автомобільній галузі та провідна марка серед виробників склоочисників скло. Наша історія почалася в 2009 році, коли ми запропонували перші рішення для своїх клієнтів. Завдяки хорошим знанням галузі, багатій пропозиції та високим стандартам обслуговування клієнтів протягом декількох років від гаражної компанії ми стали професійно керованою організацією бізнесу. OXIMO – це також молода амбітна команда професіоналів, захоплених людей, експертів у автомобільній галузі.

Сьогодні ми послідовно вибудовуємо свою позицію на ринку та належимо до одного з найбільш впізнаваних та надійних брендів у Польщі. Ми постійно шукаємо нові сфери розширення, задаємо тенденції в автомобільній галузі, просуваємо стратегію сталого розвитку.

З самого початку OXIMO зосередив свою увагу на багатій та прозорій пропозиції. Наразі у нас є близько 400 посилань склоочисників, тому ми можемо виправдати очікування навіть найвибагливіших клієнтів. Як лідер у галузі, ми співпрацюємо з найбільшими автотоварами в Польщі та за кордоном. Ми надаємо нашим діловим партнерам високі стандарти сервісу через доступ до панелі онлайн-замовлення та швидку доставку. Ми також послідовно розвиваємо мережу дистрибуції за межами країни з амбіцією створити впізнаваний польський бренд із глобальним охопленням.

У нас є власні науково-дослідні розробки, ми вдосконалюємо свою продукцію та впроваджуємо на ринок нові інноваційні рішення.

Ми роками підтримуємо, просуваємо та беремо участь у мото-моторних заходах. Ми є партнером у найбільших автомобільних змаганнях, змаганнях з ралікросу, у нас також є команда, яка починає гонки в часі нападу.

У нас є всі необхідні сертифікати як німецька TUV, REACH та польська PZH, це означає, що наші кожухи не містять шкідливих речовин.

Як компанія та бренд OXIMO, ми також просуваємо стратегію сталого розвитку та корпоративну соціальну відповідальність (КСВ). Ми беремо участь у діяльності місцевої громади, підтримуємо фундаменти, піднімаємо рівень організаційної культури та формуємо позитивний імідж компанії серед споживачів.

Компанія 2
Задоволених клієнтів
415562 1
Підтримуваних атвтомобілей
38242 1
Дистриб'юторів
1149 1
Компанія 3

Багата пропозиція

У нас є двірники для 99% моделей автомобілів, які їздять на європейських дорогах, і це ще не кінець - ми постійно розширюємо ассортимент.

Доступність

Продукція Oximo доступна безпосередньо зі складу в Польщі та кількох європейських країнах Європи.

Продаж

Ми пропонуємо гнучку та зручну політику партнерства, а також наші консультанти завжди готові допомогти.

Продаж

Ми пропонуємо гнучку та зручну політику партнерства, а також наші консультанти завжди готові допомогти.