Компанія ДанАвто

Дан Авто – підприємство, засноване у 2004 році для реалізації планів, щодо поширення в Україні автотоварів найвищої якості. Пріоритетом для підприємства було і залишається запропонувати авто власника України щось, що варте уваги, що заслужило повагу не лише у Європі, але і у світі.

Офіційне представництво європейських брендів в Україні:

Ми є дистриб’юторами моторних мастил, змазок, автохімії, автокосметики XENUM, щіток склоочищувача OXIMO в Україні і більше.За роки роботи ми згуртували навколо наших ідей чудовий, молодий, активний колектив фахівців, які люблять свою роботу, ретельно вивчають ринок, цікавляться ноу-хау.Ми завжди орієнтуємось на покупця, порадимо відходячи від автомобіля або потреб, розберемось із проблемою і надамо професійну консультацію.Окрім цього, ми пропонуємо послуги власного СТО, де Ви можете відразу випробувати покупки або ж звернутись в разі проблем із роботою автомобіля.

Партнерство 1
Партнерство 2

Зарекомендована якість

Польська компанія OXIMO –  відома у всьому світі своїми якісними склоочисниками під будь який автомобіль. Використовуючи лише сучасні технології та сучасні матеріали – Оксімо завжди здивують якістю продукції, а також приємною ціною. 

Бельгійський Xenum – це оливи моторні та автохімія найвищого зразка, якості. Через численні дослідження та знаходження особливої формули, запровадження іноваційних технологій зробило компанію спеціалістом в інноваційних синтетичних маслах і продуктах технічної хімії. Асортимент компанії задовільнить найвибагливіших водіїв та автолюбителів.