Ви зараз переглядаєте Безкаркасні щітки склоочисника – найкращі зимові двірники? | Серія WU
Безкаркасні щітки склоочисника - найкращі зимові двірники? | Серія WU 1

Осінь. Вогкість. Дощові дні. Погана видимість. Цей асоціативний ряд можна продовжувати ще довго. Кожен з нас знає плюси й мінуси цієї золотої пори, і кожен водій по своєму переносить цей період року.

Якщо з похолоданням ще якось можна боротися, то з поганою видимістю справи йдуть складніше.

Безумовно, можна включити “противотуманки” і двірники, які приберуть краплі дощу або туману.

Це звісно діємо, однак як показує практика ефективні двірники, особливо – якісні щітки склоочисника є далеко не у всіх. Зазвичай ніхто не звертає уваги на їх стан, вважаючи, що з ними все в порядку і з двірниками або щітками нічого не може статися.

Проте як тільки справа стосується необхідності очистити лобове або заднє скло від  дощу, пилу, комах або снігу то виявляється, що двірники або не працюють, або працюють але толку від них мало. У підсумку доводиться зупинятися і вручну протирати скло.

Може для когось це і вихід і в принципі з пилом і комахами це “прокатить”, але якщо, наприклад, йде сильний дощ або того гірше сніг? Що тоді? Як не крути, а двірники повинні бути в справному стані, а щітки склоочисника повинні ефективно очищати скла від будь-якого забруднення та вологи.

Без цього ви далеко не поїдете, вам доведеться або зупинятися або ризикувати своїм життям і подорожувати практично наосліп, наражаючи на небезпеку не тільки своє життя, але й життя інших учасників дорожнього руху.

В чому особливість безкаркасних щіток склоочисника? 

В нашій останній статті ми розказували про найвідоміший тип щіток склоочисника, а саме – каркасні. Проте, незважаючи на свою популяність, конструкція таких щіток має свої недоліки і тому для зимового періоду було створено особливий тип – безкаркасні двірники.

Вважається, що безкаркасні склоочисники увібрали в себе переваги каркасних щіток і зробили їх значно дієвішими. Так це, чи ні, судити Вам.  Ми ж у свою чергу хочемо розповісти переваги і недоліки цього варіанту.

Характеристики

Безкаркасні щітки склоочисника - найкращі зимові двірники? | Серія WU 2

У конструкції безкаркасних щіток склоочисника відсутній металевий каркас, його роль в свою чергу виконує сталева пружина, що знаходиться в гумовому чохлі. Завдяки спеціальному фіксатору утворюється вигин щітки, який повторює форму скла.

Завдяки цьому щітки ковзають по поверхні плавно і безшумно, рівномірно очищаючи її без плям і смуг.

Деякі виробники замість пружини використовують дві сталеві планки, між якими вставляються щітки. Гумки щільно прилягають до поверхні скла завдяки формі двірників.

У цій моделі немає скелета і окремої очисної стрічки. Загалом це досить проста конструкція, що являє собою пластикову планку з притискним елементом всередині неї.

Зазвичай безкаркасні моделі випускають під конкретну марку машини, щоб найбільш точно повторити вигин лобового скла. Але це стосується переважно недорогої продукції. 

Що стосується продукції преміум-класу, тут безкаркасні двірники виготовляють за особливою технологією, тому марка автомобіля не має ніякого значення. Зате важлива довжина, тому потрібно зробити заміри, перш ніж ви підете за покупкою. Які з них краще? Це залежить від того, яку суму ви готові витратити на склоочисники.

Заміна і догляд цільних щіток склоочисника

Перевага безкаркасних конструкцій в можливості багаторазової заміни гумок, в залежності від сезону.

Вони адаптовані для використання в зимовий час, якісно чистять поверхню скла в будь-яку погоду.

Такі щітки мають поліпшені аеродинамічні характеристики. Матеріал виготовлення стійкий до зовнішніх негативних впливів. 

Гума — це один з головних компонентів таких двірників. Вона працює в дуже жорстких умовах. Особливо це стосується зимового часу року: постійні перепади температур, мінлива вологість, потрапляння піску і землі, хімічні препарати, які потрапляють на неї під час миття. Тому ми рекомендуємо не зневажати якістю цього елементу.

Вона повинна бути м’якою, добре прилягати до опуклого склу. Але при цьому бути настільки жорсткою, щоб не розмазувати бруд, а видаляти його з поверхні скла.

Безкаркасні двірники насправді каркас все-таки мають, тільки він спрощений до однієї пружної пластини, яка вбудована прямо в гумове лезо.

Перевірка ефективності роботи двірників.

Налийте воду в склянку і вилийте на лобове скло

Включіть двірники

Перевірте, наскільки якісно вони її прибирають.

Якщо ви побачите, що після декількох проходів на склі залишаються розводи або патьоки – потрібно міняти

Також, що важливо, щітки такого типу досить легко замінити всього лише оновити гумовий елемент щітки. Детальніше про це у відео нижче: 

Джерело : AssistanceTV

Переваги безкаркасних двірників

Безкаркасні двірники підходять перш за все для автомобілів зі склом невеликої кривизни. Зате вони менш страждають від заледеніння.

Цей тип двірників виконаний у формі спойлера і являє собою гумово пластикову дугу, з двома тонкими пластинами з металу, які утримують гумове лезо. Останнє і виконує функцію двірника прибираючи бруд і вологу зі скла. Цей двірник має пластикові заглушки які розташовані з двох сторін, кронштейн кріплення кріпиться до центральної частини.

Зовнішня поверхня безкаркасної щітки зазвичай відформована як аеродинамічний елемент, через який повітряний потік притискає двірник до скла на високій швидкості – для більш ефективної роботи. У таких двірників зношується лише гумка, ще одна важлива перевага – обмерзання менше впливає на якість очищення скла, оскільки роботі війок заважає тільки лід, який набивається в їх бічні щілини.


Також завдяки меншій висоті і “монолітній” конструкції безкаркасні щітки менш схильні до вібрацій, які ми сприймаємо як скрип.

Перш за все, безкаркасні склоочисники не дорогі, мають широку робочу поверхню, легкі, та не примерзають до скла.

Для зимового варіанту безкаркасні щітки просто ідеальні, а ось в літню пору вони поступаються двом попереднім варіантам. Через те, що щітки досить легкі, знижується їх ефективність і сила натиску, а отже і ефективність. Простіше кажучи, піде трохи більше часу на те, щоб очистити скло, використовуючи безкаркасні двірники літом чи весною. 

Якщо підбити підсумки, то переваги, якими володіють безкаркасні щітки такі:
 1. Гармонійно поєднуються з будь маркою автомобіля.
 2. Моделі преміум-класу ідеально підходять для будь-якої моделі авто.
 3. Легка чистка від льоду та снігу в зимовий час року.
 4. Хороша аеродинаміка.
 5. Ефективність і продуктивність;
 6. Стійкість до криги;
 7. Тривалий термін служби;
 8. Безшумність.
 9. Легка заміна
 10. Широкий діапазон цін


Недоліки безкаркасних щіток

Все ж , не варто, вибираючи двірники на авто,  вважати такі склоочисники ідеальним рішенням.

Звісно, за деяких погодних умовах вони працюють краще звичайних за каркасні, та все ж, є свої недоліки. 

При всіх плюсах і переваги недоліки у “безкаркасників” також є. Вигнута металева смужка, на якій закріплені щітки, повторює форму скла, що робить ці двірники унікальними, та не взаємозамінними. Іншими словами — для кожної моделі авто свої безкаркасні щітки. Крім цього кожен виробник спеціально робить свої щітки унікальними щоб їх не можна було скопіювати або використовувати на інших авто.

Також, істотний мінус – безкаркасні склоочисники підходять тільки для відносно плоского скла, оскільки не можуть згинатися під малим радіусом; втім, мало яке авто в наш час має гнуте лобове скло. Ну і  ціна на такі щітки може бути вищою при використанні преміальніших елементів. 

Загалом,  недоліки у цих двірників наступні:

 1. Якщо купуєте недорогі безкаркасні двірники, доведеться підбирати їх під марку свого авто для кращого результату.
 2. Якщо вибрати модель неправильно, з пасажирської сторони бруд може погано вичищатись.
 3. Двірники преміум-класу коштують досить дорого.

Джерело : Леонид Мурский

Як вибрати щітки склоочисника для автомобіля

Очищення скла безкаркасними щітками не викликає нарікань, всі рухи чіткі і “холостих проходів” практично немає. Цілісна конструкція і повна відсутність металевих шарнірів виключають ймовірність будь-якого люфту і розхитування, що сприяє збільшенню терміну служби безкаркасних двірників. Такі двірники мають хорошу аеродинамічну форму, що дозволяє їм працювати практично безшумно з мінімальним опором. Перехід на безкаркасний тип двірників дозволяє виключити можливий перекіс під час роботи двірників за рахунок меншого плеча і більш плавного ковзання ножа склоочисника по поверхні. Конструкція щіток дозволяє проводити заміну лез легким рухом руки, для цього необхідно лише зняти пластикові заглушки.

Для підбору кращих щіток склоочисника звертайтесь до наших спеціалістів і ми порекомендуємо найкраще саме для Вашого Авто: 

Джерело : Avto-Blogger.ru

Рішення – Щітки Oximo Україна

Безкаркасні склоочисники не мають шарнірів і коромисел, натомість є сталева пластина, що повторює вигини лобового скла і система пружних елементів усередині пристрою. Завдяки цій системі, щітка склоочищувача рівномірно прилягає по всій довжині. Крім того полегшена конструкція покращує аеродинамічні властивості двірників.

Що ж до зимового використання безкаркасних щіток склоочисників, то низька схильність до зледеніння в поєднанні із застосуванням якісної морозостійкої гуми з різними напиленнями, роблять даний вид двірників дійсно чудовим рішенням.

Більш висока ціна окуповується тривалим терміном експлуатації — 10–12 місяців проти 3–4 для звичайних двірників.

З недоліків слід відзначити необхідність чіткого підбору щітки склоочисника відповідно до моделі авто для найкращих результатів. 

Збільшити термін служби гумок, можна вкриваючи їх раз на місяць особливими змащуючими засобами.

Порада автомобілістам

Двірники — це витратний аксесуар вашого автомобіля. Для порівняння, покришки, при дбайливому зверненні можуть прослужити 5 і більше років, а ось гума на двірниках стирається за кілька місяців. Саме тому їх доводиться весь час міняти. В черговий раз, вибираючи щітки склоочисника, ви знову і знову замислюєтеся, які ж двірники підходять найкраще?

У питаннях захисту скла автомобіля – продукція Oximo орієнтована на людей які шукають якість і хочуть найкраще для свого Авто. 

Купити двірники сьогодні — і легко і складно! Легко тому, що дефіциту цього продукту немає як у минулі часи, з іншого боку, складність полягає в тому, що з-за величезної кількості легко зробити помилку і купити підробку або не підходять за типом або іншими параметрами виробу. 

Ми пропонуємо щітки склоочисника різних типів для всіх авто і різного бюджету. 

Джерело : АВТОРАДОСТИ.COM.UA

WU | Щітки склоочисника безкаркасні

Безкаркасні щітки склоочисника - найкращі зимові двірники? | Серія WU 9

Універсальні безкаркасні двірники (щітки склоочисника ) PREMIUM-якості з типом кріплення U.

Щітка має кріплення “2-в-1”: типу U 9мм і типу U 8мм. Двірники (щітки склоочисника) для вікон мають характерні кріплення – “гаки” U-подібної форми. Виготовлені з силіконово-гумової суміші із вбудованим спойлером. Кріплення заслонок виготовлені повністю із металу із підвищеним вмістом карбону, що в свою чергу є ефективним захистом від корозії.

 • Полімерна суміш з атомами вуглецю
 • Підвищений захист від механічних пошкоджень
 • Металевий лубок  всередині спойлера вироблений із загартованої сталі і є повністю оцинкованим
 • 100% якісна натуральна гума покрита 80-мкм шаром силікону
 • Підвищена стійкість до погодних умов

WUP | Щітки склоочисника безкаркасні (зворотнє кріплення)

 • Розмір щітки склоочисника: 24 “600-700 мм
 • Тип: безкаркасні зі спойлером
 • Кріплення: U – type (Hook)
 • У комплекті одна щітка склоочисника з кріпленням.
 • Термін експлуатації: 9-18 міс.
 • Теплий сезон: добре
 • Холодний сезон: відмінно
Особливості моделі Oximo U – type:

Безкаркасні універсальні склоочисники виробляються довжиною 300 – 700 мм. Вони мають кріплення типу «гак» – U 9 мм і U 8 мм в одному. Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером виготовляються з силіконово-каучукової суміші. Металеві деталі виготовлені з високоміцної повністю оцинкованої сталі типу High-Carbon для тривалої і ефективного захисту від корозії.

Двірник можна легко встановити без сторонньої допомоги. Кріплення для автомобіля поставляється в комплекті.

WU12 | Щітки склоочисника безкаркасні (защіпка 12 mm)

Універсальні безкаркасні двірники (щітки склоочисника ) PREMIUM-якості з типом кріплення U.

Щітка має кріплення “2-в-1”: типу U 9мм і типу U 8мм. Двірники (щітки склоочисника) для вікон мають характерні кріплення – “гаки” U-подібної форми. Виготовлені з силіконово-гумової суміші із вбудованим спойлером. Кріплення заслонок виготовлені повністю із металу із підвищеним вмістом карбону, що в свою чергу є ефективним захистом від корозії.

 • Полімерна суміш з атомами вуглецю
 • Підвищений захист від механічних пошкоджень
 • Металевий лубок  всередині спойлера вироблений із загартованої сталі і є повністю оцинкованим
 • 100% якісна натуральна гума покрита 80-мкм шаром силікону
 • Підвищена стійкість до погодних умов

До зустрічі на дорозі!

Цей запис має один коментар

 1. Руслан

  Щотки очисника Tesla X
  Можна???

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.