Ви зараз переглядаєте Про нас та продукцію Oximo

Європейський брeнд із світовими амбіціями

Польська компанія OXIMO –  відома у всьому світі своїми якісними склоочисниками під будь який автомобіль. Використовуючи лише сучасні технології та матеріали, щітки Oximo завжди здивують якістю продукції, а також приємною ціною.

Розробники винайшли відмінний, збалансований рецепт силіконово-каучукової суміші, завдяки якому щітки добре прилягають, прекрасно працюють як влітку, так і взимку і при цьому забезпечують хороший термін служби.

Завод з виробництва щіток знаходиться в Індонезії – там же, де й видобувається велика частина каучуку. Компанія спеціалізується саме на щітках склоочисника, хоча і продає деякі інші продукти «за компанію».

Переваги щіток склоочисника Oximo

Асортимент покриває приблизно 80% автопарку з урахуванням різних типів кріплень і щіток. У компанії стверджують, що краще придбати щітку з потрібним кріпленням, адже помилка може призвести до поганої роботи щітки і нещасного випадку на дорозі, саме тому, компанія пропонує варіанти та типи щіток під будь які потреби та умови.

Також слід звернути увагу на якість продукції. Всі склоочисники постачаються у картонній упаковці, і кожний гумовий елемент знаходиться в спецчохлі. А також, при виробництві кожна щітка проходить аналіз, щоб усунути будь який брак.

Oximo Ukraine | Premium Car Wipers
Кожна щітка проходить аналіз щоб усунути будь який брак

Особливістю склоочисників є високотехнологічна конструкція, що виготовляється із суміші каучуку і силікону. Металеві деталі робляться із карбону і є повністю оцинкованими, що запопігає швидкому зношенню і руйнуванню конструкції.

Каталог продуктів Oximo

Компанія пропонує широкий спектр щіток склоочисника із варіантами під кожну модель автомобіля.

На даний момент асортимент компанії може запропонувати рішення майже для будь якого автомобілю європейського або ж американського виробництва.

Щітки склоочисника Оксімо можна використовувати у легкових, грузових та спортивних автомобілях. Вони чудово виконують свої функції і пропонують максимальну ефективність роботи і безпеку на дорозі. Конструкція щіток надзвичайно легка у встановленні і є детальні описи кожного типу щітки.

Щітки склоочисника Oximo - це перш за все Якість | Oximo Україна
Щітки склоочисника Oximo – це перш за все Якість

Щітки будь якого типу і під Ваш автомобіль можна переглянути у нашому каталозі!

Особливості Продукції :

  1. Широкий асортимент
  2. Майже 1000 варіантів застосувань
  3. Охоплення 80% ринку
  4. Каталог підбору з чітким застосуванням
  5. Оригінальні типи кріплень
  6. Доставка по всьому світу
  7. Нова технологія захисту Power Protection Plus
  8. Контроль якості

Асортимент OXIMO:

Продукція Oximo у світі

Історія Oximo почалася в 2009 році, коли були запропоновані перші рішення для клієнтів. Завдяки добрим галузевим знанням, багатим пропозиціям і високим стандартам обслуговування клієнтів протягом декількох років від гаражної компанії, Oximo стали професійною бізнес-організацією.

OXIMO це молода, амбіційна командою професіоналів, ентузіастів та експертів у автомобільній промисловості.

Сьогодні Oximo послідовно будують свою позицію на ринку та належать до одного з найбільш впізнаваних і перспективних брендів у Європі.

Менеджмент компанії постійно шукає нові напрямки розширення, вивчають тенденції у автомобільній промисловості, та впроваджують стратегію сталого розвитку.

Мета та амбіції компанії – стати № 1 серед виробників щіток склоочисника у світі.

Мета та амбіції OXIMO | Oximo Україна
Мета та амбіції OXIMO – стати № 1 серед виробників щіток склоочисника у світі.

З самого початку OXIMO зосередився на різноманітності продукції  та відкритості роботи.

На даний момент існує близько 400 найменувань щіток склоочисника і є можливість підібрати щітку під будь який автомобіль.

Як лідер галузі, компанія співпрацює з найбільшими автомобільними оптовими компаніями у Польщі та за кордоном.

Також, компанія OXIMO має свою команду і бере активну участь у автоперегонах протягом багатьох років.

Компанія орієнтується перш за все на якість і тому проходить різноманітні сертифікації для підтвердження якості своїх продуктів, такі як німецький TUV, REACH та польський PZH.

Про нас та продукцію Oximo 1
Сертифікації для підтвердження якості своїх продуктів

Як компанія та марка OXIMO також просуває стратегію сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності. А також приймає участь у діяльності автолюбителів Європи, підтримують організації, та підвищують рівень організаційної культури, формують позитивний імідж компанії серед споживачів.


415562 :  Клієнтів
1149     :  Дистриб’юторів
689515 :  Пуктів продажу

Представництво в Україні

Дан Авто – підприємство, засноване у 2004 році для реалізації планів, щодо поширення в Україні автотоварів найвищої якості. Пріоритетом для підприємства було і залишається запропонувати авто власникам України щось, що варте уваги, що заслужило повагу не лише у Європі, але і у світі.

 OXIMO має свою команду і бере активну участь у автоперегонах протягом багатьох років. 

Ми раді представляти компанію Oximo в Україні, адже продукція і політика компанії відповідає високим стандартам якості і тішить своєю роботою.

Ми раді партнерству і пропонуємо зручні умови роботи, звертайтесь до нас і ми будемо раді обговорити умови і формат роботи із нами.

Запрошуємо у команду!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.